سفیر آرامش در چهارمحال و بختیاری

سفیر آرامش در چهارمحال و بختیاری

سفیر آرامش استان در چهارمحال و بختیاری اولین سفر خود را با هدف ترویج فرهنگ بیمه اجتماعی آغاز و با دوچرخه به سوی روستای یاسه چای رکاب زد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سفیر آرامش چهارمحال و بختیاری با هدف ترویج فرهنگ بیمه اجتماعی و با شعار تدبیر امروز، آرامش فردا سفر خود را با دوچرخه از مدیریت استان آغاز و با ورود به شهرستان سامان به دیدار فرماندار سامان رفت و اهداف، راهبردها و برنامه های این سفر را برای ایشان تشریح کرد.

در این دیدار اکبریان فرماندار سامان ضمن استقبال از طرح سفیر آرامش، ضمن تبریک روز روستا و عشایر گفت: امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای تمامی ساکنین شهرستان علی الخصوص روستاییان و عشایر باشد.

سفیر آرامش پس از دیدار با فرماندار به سوی روستای یاسه چای از توابع بخش زاینده شهرستان سامان حرکت و ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی روستا با اهدای شاخه گل روز روستا را تبریک گفت.

و در ادامه ضمن تشریح خمات و مزایا صندوق بیمه اجتماعی خواستار عضویت فاقدین بیمه در این صندوق شد. وی همچنین به صورت نمادین حکم مستمری تعدادی از بیمه شدگان را تقدیم کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 739
  • 4,128,003
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©