فرماندار شهرستان ساوجبلاغ مطرح شد؛ بیمه در اوج بحران کمک مردم خواهد بود/ مردم درک درستی از صندوق بیمه اجتماعی ندارند

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ مطرح شد؛ بیمه در اوج بحران کمک مردم خواهد بود/ مردم درک درستی از صندوق بیمه اجتماعی ندارند

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: بیمه در اوج بحران می‌تواند کمک مردم باشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در دیدار هادی بشیری با فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، مهدی مهرور با تاکید براهمیت و جایگاه بیمه در زندگی مردم گفت: بیمه نقش بسزایی در زندگی مردم داشته و در اوج بحران می‌تواند کمک مردم باشد، اگر چه هنوز این سودمندی برای مردم به درستی درک نشده است.

وی ادامه داد: بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر از ظرفیت‌های قانون اساسی کشور است که مردم می‌توانند با عضویت در آن در آینده از مزایای بیمه‌ای آن بهره‌مند شوند.

فرماندار ساوجبلاغ افزود: مجموعه فرمانداری، بخشداران، شوراهای اسلامی روستا، دهیاران و سایر متولیان شهرستان آماده همکاری برای گسترش بیمه اجتماعی در شهرستان ساوجبلاغ هستند.

 

3 هزار و 700 خانوار روستایی ساوجبلاغ فاقد بیمه اجتماعی هستند

در ادامه هادی بشیری با اشاره به سکونت حدود نیمی از روستائیان استان البرز در روستاهای شهرستان ساوجبلاغ گفت: تا به امروز حدود 3 هزار و 400  سرپرست خانوار این شهرستان عضو صندوق بیمه اجتماعی شده‌اند و از مزایای بازنشستگی، کارافتادگی و مستمری بازماندگان برخوردار می‌شوند. اما حدود 3 هزار و 700 خانوار روستایی در شهرستان ساوجبلاغ نیز وجود دارند که فاقد بیمه اجتماعی هستند و می‌توانند با مراجعه به کارگزاران شهرستان و با پرداخت ماهیانه حداکثر 70 هزار تومان عضو صندوق شوند.

مدیر صندوق استان البرز تاکید کرد: توجه کنید که علاوه بر روستائیان؛ عشایر، کشاورزان غیرساکن در روستا، زنان خانه دار روستایی و عشایری، ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر، رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری، قالی بافان، شاغلین صنایع دستی، شاغلین فصلی و شاغلین در مشاغل خانگی نیز می‌توانند عضو صندوق شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,556
  • 4,142,029
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©