مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛ اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛ اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی درخصوص زمان اجرایی طرح پوشش بیمه‌ای گفت: تفاهمنامه‌های مربوطه با سازمانهای ذی‌ربط منعقد شده است و اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی درحاشیه مراسم رونمایی از طرح یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری درخصوص انتقال سوابق بیمه‌ای گفت: انتقال سوابق بیمه‌ای از تامین اجتماعی به صندوق درحال انجام است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و اکنون برای بیش از 2 هزار نفر انجام شده است. اما درخصوص انتقال سابقه از صندوق به تامین مشکلاتی وجود داشت که تفاهماتی در این زمینه صورت گرفته و اکنون در شورای عالی رفاه است و به محض صدور مجوز از شورای عالی رفاه این مشکل در سازمان تامین اجتماعی نیز حل خواهد شد.
وی با اشاره به طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری درخصوص زمان اجرایی شدن این طرح گفت: تفاهمنامه‌های مربوطه با سازمانهای ذی‌ربط منعقد شده است، و اسامی اعلام شده درحال رصد و پایش است و به محض پرداخت بودجه 5 درصدی دولت از طرف سازمان برنامه و بودجه نسبت به بیمه نمودن این افراد اقدام خواهیم کرد، سعی می‌کنیم تا بهمن ماه اجرایی شود.
شیرکانی تاکید کرد: به دلیل محدودیت‌های کرونایی سعی می‌کنیم که تمام مراحل بیمه‌ای این افراد بدون مراجعه حضوری آنها انجام شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,032
  • 4,129,296
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©