فرماندار شهرستان بشرویه اعلام کرد؛ مسئولین شهرستان نهایت همکاری را با صندوق داشته باشند

فرماندار شهرستان بشرویه اعلام کرد؛ مسئولین شهرستان نهایت همکاری را با صندوق داشته باشند

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: بیمه صندوق امری لازم برای روستاییان و عشایر است اما نیاز است که برخی از کاستی‌های آن رفع شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، سومین ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان بشرویه با حضور فرماندار شهرستان و علیرضا اسدی سرپرست صندوق استان و سایر اعضاء ستاد راهبردی برگزار شد.

در این جلسه علی شفیعی فرماندار بشرویه فعالیت و طرح صندوق را امری خدا پسندانه و بسیار لازم برای روستائیان و عشایر دانست گفت: در عین حال صندوق کاستی‌هایی دارد که باید اصلاح شود و از جمله آن حقوق پایین بعضی از مستمری بگیران، نقل انتقال سوابق بیمه، مشکلات پیش آمده با کمیته امداد است.

فرماندار از مسئولین کمیته امداد درخواست کرد که حمایت خود از مستمری بگیران صندوق را قطع نکنند و از اعضا مسئولین شهرستان خواست نهایت همکاری را با صندوق داشته باشند .

 

حقوق پایین برخی از مستمری بگیران به دلیل بازنشستگی پیش از موعد است

در ادامه سرپرست صندوق استان حقوق پایین بعضی از مستمری بگیران به دلیل سطوح پایین و بازنشستگی پیش از موعد دانست و قول همسان سازی حقوق مستمری بگیران را داد.

اسدی ضمن تشکر از مسئولین شهرستانی روند جذب بیمه شده را خوب ارزیابی کرد و گفت: تعداد بالای بیمه شدگان غیرفعال از نقاط ضعف شهرستان است که باید رفع شود.

وی با اشاره به طرح تحت پوشش بیمه قرار دادن یک میلیون و 400 هزار خانوار روستایی، از مسئولین خواست افراد واجد شرایط معرفی کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 688
  • 4,126,078
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©