رئیس سازمان عشایری کشور مطرح کرد؛ مصمم به بیمه تمام عشایر کشور هستیم

رئیس سازمان عشایری کشور مطرح کرد؛ مصمم به بیمه تمام عشایر کشور هستیم

رئیس سازمان عشایری کشور گفت: برای پوشش حداکثری بیمه اجتماعی عشایر غیور کشور درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مصمم هستیم.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در سفر خاوازی وزیر جهادکشاورزی و هیئت همراه به خراسان جنوبی،قندالی رئیس سازمان امور عشایر کشور بهمراه تعدادی از مدیران کل استان چندین طرح در مناطق عشایری شهرستان زیرکوه افتتاح شد.

قندالی ضمن قدردانی و تشکر از علی شیرکانی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با اشاره به تفاهمنامه صندوق و سازمان عشایر کشور  و در اعطای کارگزاری به تعاونی‌های عشایری  بمنظور پوشش بیشتر بیمه اجتماعی خانواده های عشایر تاکید کرد.

 وی ادامه داد: مصمم به پوشش حداکثری  بیمه اجتماعی عشایر غیور کشور درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستیم تا امیدواریم در آینده زمینه بهره‌مندی از خدمات بیمه‌های اجتماعی برای خانواده های عشایر عزیز فراهم شود.

در ضمن افتتاح طرح‌های یاد شده از غرفه‌های محصولات عشایر و همچنین عرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر بازدید و احکام 2 نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران خانواده های عشایر به آنها اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©