همکاری اعضای شورای اسلامی شهرستان سرخه با صندوق بیمه اجتماعی

همکاری اعضای شورای اسلامی شهرستان سرخه با صندوق بیمه اجتماعی

اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه در خصوص به کارگیری تمام توان خود برای فعالیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سطح شهرستان اعلام آمادگی کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر؛ در دیدار محمد فرزاد با اعضای شورای اسلامی  شهر سرخه با اشاره به اهداف تشکیل صندوق بیمه اجتماعی و نسبت حق بیمه پرداختی بیمه‌شدگان دربرابر مزایای عضویت در صندوق، گفت: تمام ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر مشمول عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند و این فرصت مناسبی است که ساکنین شهر سرخه از مزایای عضویت و کمک‌های 70 درصدی دولت در خصوص بیمه اجتماعی این افراد استفاده کند.

در ادامه اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه با تاکید به فراگیر شدن بیمه در شهرستان سرخه، به منظور اطلاع‌رسانی درخصوص مزایای عضویت در صندوق بیمه در سطح شهرستان و استفاده از امکانات فضای تبلیغاتی شهرداری برای نصب بنرهای اطلاع رسانی، به کارگزاران صندوق بیمه قول همکاری دادند.

در پایان مقرر شد با همکاری کارگزاری شهرستان سمنان و اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه و حمایت دفتر بیمه استان، شرایط بیمه شدن جامعه هدف این شهرستان تسهیل شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 761
  • 4,126,151
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©