جوایز برندگان جشنواره قصه‌گوی صبا استان گلستان اهدا شد

جوایز برندگان جشنواره قصه‌گوی صبا استان گلستان اهدا شد

مدیر صندوق استان گلستان جوایز برندگان جشنواره قصه‌گوی این استان را به آنها اهدا کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند با حضور در جمع دانش آموزان مدرسه آیت اله مدنی روستای یلمه سالیان، جوایز منتخب کشوری جشنواره قصه گویی صبا را به خانم سامیه نصرتی اهداء کرد؛

پولادوند در این مراسم گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با هدف ایجاد سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت کودکان روستایی و عشایری کشور در دوران شیوع کرونا و ایام قرنطیه، اقدام به برگزاری جشنواره‌ای با عنوان جشنواره قصه‌گوی صبا کرد.  

وی ادامه داد: از استان گلستان آثار بسیاری برای جشنواره ارسال شده بود که از این بین 5 اثر قصه‌گویی کودکان گلستانی منتخب نفرات سوم تا چهارم شدند و از بین این آثار سامیه نصرتی کودک هنرمند قصه‌گو از روستای یلمه سالیان شهرستان آق قلا با رأی داوران توانست رتبه سوم را در بین شرکت کنندگان کسب کند.

گفتنی است این مراسم با حضور مدیر، معلمان و دانش آموزان مدرسه آیت‌اله مدنی، مسئول کتابخانه روستا و والدین سامیه نصرتی برگزار شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 736
  • 4,128,000
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©