تلاش برای بیمه نمودن اعضای صندوق‌های خرد زنان روستای نردین

تلاش برای بیمه نمودن اعضای صندوق‌های خرد زنان روستای نردین

با توجه به فعالیت‌های کارآفرینی زنان روستای نردین، مدیر عامل این صندوق تلاش می‌کند تا تمام اعضاء خود را به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآورد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آموزش بیمه‌ای بانوان روستای نردین شهرستان میامی انجام گرفت.

در این کلاسهای آموزشی کارشناس بیمه‌ای صندوق به منظور کسب رتبه برتر پوشش بیمه اجتماعی بانوان در بین روستاهای استان سمنان خواستار همکاری و تلاش شورای اسلامی و کارگزاری روستای نردین شد.

با توجه به آنکه طی سالهای اخیر بانوان این روستا فعالیت‌های خود را در حوزه کارآفرینی با تشکیل صندوق خرد زنان در روستا انجام می‌دهند، بنابراین مدیر عامل این صندوق در تلاش است تا تمام اعضاء خود را به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآورد.

ناگفته نماند که، اولین زن دندانپزشک ایران، خانم دکتر بدری تیمور تاش متولد این روستا است و اکنون به عنوان الگوی موفقیت زنان این روستا معرفی می‌شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©