جوایز منتخبین جشواره قصه گوی صبا استان همدان اهداء شد

جوایز منتخبین جشواره قصه گوی صبا استان همدان اهداء شد

مدیر صندوق استان همدان گفت: آموختن از طریق کتاب در سن کودکی می تواند آینده بهتری را برای این افراد رقم بزند. زیرا خواندن کتاب ذهن کودک را خلاق و پویا می کند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، درابتدای مراسم اهداء جوایز منتخبان جشنواره قصه‌گوی صبای استان همدان، جایزه نفر اول این استان به کودک روستای سلطان آباد اعطا شد.

لازم به ذکر است، به دلیل تعداد بالای کودکان برنده روستای قباق تپه شهرستان کبودراهنگ مراسمی در این روستا با حضور مدیر صندوق استان، امام جماعت، بخشدا، کارگزاران شهرستان، کودکان قصه گو به همراه خانواده آنها برگزار شد و درپایان جوایز منتخبین کشوری جشنواره قصه‌گویی اهداء شد.

در این مراسم جهانگیری بخشدار بخش مرکزی کبودرآهنگ گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر توانسته است ضریب نفوذ خود را بیشتر کرده و همچنین برنامه‌های ویژه‌ای را برای کشاورزان روستاییان وعشایردر نظر گیرد.

 

در ادامه مهدی سماواتی گفت: آموختن از طریق کتاب در سن کودکی می‌تواند آینده بهتری را برای این کودکان رقم بزند. چرا که خواندن کتاب ذهن کودک را خلاق و پویا می‌کند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©