پرداخت کمک هزینه معیشتی به افراد مبتلا به کرونا

پرداخت کمک هزینه معیشتی به افراد مبتلا به کرونا

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد از پرداخت کمک هزینه معیشتی کرونا به بیمه شدگان این صندوق خبر داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی، در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان یزد، گفت: به منظور کاهش مراجعه حضوری به دفاتر استانی، بیمه شدگان برای پرداخت حق بیمه و دریافت شناسه تمدید از طریق سایت www.roostaa.ir  و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۷ اقدام کنند.

وی افزود: افراد تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درگیر بیماری کرونا می‌توانند با ارسال عدد پنج به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۷ از کمک هزینه این صندوق استفاده کنند.

ابراهیمی ادامه داد : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  به منظور کاهش شیوع بیماری کرونا در مناطق روستایی و عشایری اقداماتی مانند امکان دریافت شناسه پرداخت حق بیمه و پرداخت اینترنتی از طریق سایت صندوق، ارسال لینک پرداخت حق بیمه از طریق پیامک به بیمه شدگان، تهیه اقلام بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده برای کلیه کارگزاران انجام داده است.

وی گفت: در حال حاضر در استان یزد تعداد ۶۸ هزار و  ۹۳۱ نفر بدون بیمه وجود دارند که می‌توانند به عضویت صندوق درآیند و از خدمات صندوق بهره‌مند شوند.

ابراهیمی در پایان افزود: تاکنون بیش از ۲۵ هزار نفر به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد در آمده اند که از این تعداد سه هزار و ۵۹۰ نفر در حال دریافت انواع مستمری هستند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©