امکان برخورداری دانشجویان و فارغ التحصیلان از بیمه اجتماعی

امکان برخورداری دانشجویان و فارغ التحصیلان از بیمه اجتماعی

رئیس جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: همکاری بخشهای دولتی و خصوصی به موفقیت بیشتر طرح‌ها و پروژه‌ها کمک می‌کند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان الله شاقوزایی در دیدار با منصور تاجری رئیس جهاد دانشگاهی و مدیر طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان، گفت: مشارکت و همکاری جهاد دانشگاهی در گسترش پوشش بیمه اجتماعی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.  

شاقوزائی با اشاره به سابقه خوب فعالیتهای جهاد دانشگاهی در طرحهای اشتغالزائی، توانمندسازی و تسهیلگری، گفت: با توجه به اینکه تمرکز طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بر توانمندسازی متقاضیان است، بیمه اجتماعی می‌تواند نقش مهمی در ایجاد امنیت شغلی، رفاه نسبی و رشد اقتصاد داشته باشد.

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با اعلام آمادگی صندوق بیمه اجتماعی برای پذیرش عضویت دانشجویان و دانش آموختگان در صندوق بیمه اجتماعی، بیان داشت: همه دانشجویان و فارغ التحصیلان ساکن در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و همچنین فعالان بخش صنایع دستی و کشاورزی ساکن در شهرهای بزرگ می‌توانند با در دست داشتن مدارک به نزدیکترین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی به محل سکونت خود مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و از خدمات و مزایای آن شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت و نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای بهره‌مند شوند.

 

همکاری بخشهای دولتی و خصوصی به موفقیت بیشتر طرح‌ها کمک می‌کند

در ادامه تاجری رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به حمایت دولتی در پرداخت هفتاد درصد حق بیمه و ظرفیت خوب بیمه اجتماعی در توانمندسازی و بهبود وضعیت زندگی جامعه هدف، بیان داشت: همکاری، مشارکت و هم‌اندیشی بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی با جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی علمی و دارای سوابق و تجارب موفق به موفقیت بیشتر طرح‌ها و پروژه‌ها کمک می‌کند.

وی با اعلام آمادگی برای همکاری با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود برای معرفی، اطلاع رسانی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی، گفت: بیمه اجتماعی فرصت خوبی را برای دانشجویان فراهم کرده است و دانشجویان می‌توانند از این فرصت بهره‌برداری لازم را داشته باشند و بیمه اجتماعی 2500 نفر از متقاضیان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هم با همکاری صندوق انجام خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان، افزود: جهاد دانشگاهی به پشتوانه انجام موفق طرح‌ها و پروژه ها، از اعتماد خوبی در سطح کشور برخوردار است و این نتیجه تفکر و فعالیت جهادی است و با توجه به گستردگی فعالیتها، حضور نیروهای فعال هیئت علمی متخصص و دانشجویان و همچنین انعطافی که در انجام ماموریتها و وظایف داریم، می‌توانیم برای خدمات رسانی به مردم استفاده کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 764
  • 4,128,028
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©