مدیر صندوق در استان اصفهان مطرح کرد؛ هدف ما محروم نماندن هیچ فرد روستایی از خدمت بیمه دولت است

مدیر صندوق در استان اصفهان مطرح کرد؛ هدف ما محروم نماندن هیچ فرد روستایی از خدمت بیمه دولت است

مدیر صندوق استان اصفهان گفت: کارگزاران شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش امامزاده نطنز برای پوشش صد در صدی بیمه در شهرستان خود تلاش کنند تا هیچ فرد روستایی از این خدمت دولت محروم نماند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی ابارشی در بازدید از کارگزاری شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش امامزاده نطنز ضمن تقدیر از زحمات کارگزار محترم از محل کارگزاری و امکانات موجود در آن بازدید و با غریبی مسئول کارگزاری در خصوص چالش‌ها و فرصت‌های شهرستان نطنز گفت‌وگو کرد.

ابارشی بر لزوم تلاش حداکثری پوشش مشمولین بیمه در بخش موردنظر تاکید کرد و گفت : هدف ما این است که هیچ فرد روستایی از این خدمت ارزنده دولت محروم نماند. و جهت تحقق این امر لازم است ضمن معرفی مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به طرق مختلف، مستمری بگیران این صندوق معرفی و مورد تکریم قرار گیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©