معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛ تغییر در صندوق بیمه اجتماعی / پایایی یک سازمان در گرو تصمیمات جمعی است که متکی به فرد نباشد

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛ تغییر در صندوق بیمه اجتماعی / پایایی یک سازمان در گرو تصمیمات جمعی است که متکی به فرد نباشد

مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران، با حضور معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، گفت: خرسندیم که صندوقی که زمانی فقط یک آیین نامه بود امروزه بیش از یک میلیون عضو دارد و توانسته است درکنار سه صندوق بزرگ بازنشستگی کشور قرار گیرد.

اخوان بهبهانی تاکید کرد: این صندوق خدمتگذار زحمتکش‌ترین و شریفترین مردم کشور یعنی روستاییان و عشایر و کشاورزان است که دولت بسیار سخاوتمندانه از آن حمایت می‌کند.  اگر از این قشر فردی وجود داشته باشد که عضو صندوق بیمه اجتماعی نیست این مشکل از سمت و سوی ما است. زمانی ما توانسته‌ایم کار خود را به درستی انجام دهیم که تمام مشمولان صندوق را بیمه کنیم، بنابراین تا فرارسیدن آن زمان باید تلاش کنیم که به هدف خود دست یابیم.

معاون بیمه صندوق بیمه اجتماعی اظهار کرد: وظیفه ستاد سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت است و هرموردی غیر از این سه رکن باید به استان‌ها واگذارشود چرا که استان‌ها بهتر به شرایط خود واقف هستند.

اخوان بهبهانی با بیان اینکه صف و ستاد در کنار هم قراردارند ،افزود: تمام همکاران باید درکارها دخیل باشند و تمام تصمیمات به صورت گروهی اخذ شود نه فردی.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر علی شیرکانی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، طی احکامی جداگانه آقایان عباس باقری را به سرپرستی اداره کل تعهدات قانونی صندوق، سجاد طاهری را به سرپرستی اداره کل حق وصول بیمه و حساب‌های انفرادی و سعید رضایی را  به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران منصوب نمود.

گفتنی است عباس باقری پیش از این مدیرکل اداره کل حق وصول بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بود. همچنین سجاد طاهری و سعید رضایی از مدیران موفق صندوق در استان‌های کرمانشاه و قزوین بودند که اکنون با حکم علی شیرکانی برای حضور در ستاد و استان تهران فراخوانده شده‌اند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©