نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛ پیشنهاد داده‌ایم که بنگاه‌ها در انتخاب نوع بیمه خود مختار باشند

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛ پیشنهاد داده‌ایم که بنگاه‌ها در انتخاب نوع بیمه خود مختار باشند

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بیمه نمودن روستاییان در پشت نوبت بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کمک خواهیم کرد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کوچکی‌نژاد به منظور بررسی عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر در حوزه انتخابیه در دفتر مدیریت استان حضور یافت.

در ابتدای این دیدار، اهداف و برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر تشریح و عملکرد کارگزاران بیمه شهرستان حوزه انتخابیه بررسی شد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های هانی عارف مدیر صندوق در استان گیلان، گفت: برخی از روستاییان در نوبت بیمه‌شدن در صندوق هستند و توقع دارند که دولت در این امر به آنها کمک کند و اگر کمکی از مجلس در رسیدن به اهداف صندوق بر بیاید، حتما صورت خواهد گرفت.

کوچکی نژاد با اشاره به مسئله تعمیم بیمه‌های کارگاهی در روستاها، گفت: شرایط قانون کار تامین اجتماعی فضا را به سمتی هدایت می‌کند که قطعا روستاها در اداره بنگاه‌های خود آسیب خواهند دید، بنابراین پیشنهاد شده است تا کارگاه‌ها را مختار کنند تا خود تصمیم بگیرند که در بیمه تامین اجتماعی و یا صندوق بیمه اجتماعی عضو شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©