پاسخ گویی مستقیم مدیر صندوق بیمه سمنان به سوالات مردمی

پاسخ گویی مستقیم مدیر صندوق بیمه سمنان به سوالات مردمی

مدیر صندوق بیمه سمنان با حضور در برنامه زنده رادیویی صدای مرکز سمنان، مستقیم به سوالات کشاورزان روستاییان و عشایر پاسخ داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر محمد فرزاد با حضور در محل صدای مرکز سمنان به سوالات بیمه‌شدگان صندوق پاسخ داد.

وی در پاسخ به سوال کم بودن حقوق بازنشستگی برای خانواده روستایی گفت: بانوان  نیز می‌توانند همزمان با همسر خود در خانواده، عضو صندوق بیمه شده و از مزایای بازنشستگی برخوردار شوند و با توجه به اینکه عضویت در این صندوق اختیاری است، مشمولین می‌توانند از حمایت و پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه بخش زیادی از سوالات مردمی در خصوص دفترچه درمان بود مدیر استان با بیان اینکه متولی امر درمان در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، سازمان بیمه سلامت است، گفت: امیدواریم با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افرادی که هیچ گونه پوشش خدمات بهداشتی و درمانی ندارند وبا اختصاص دفترچه بیمه پایه سلامت اقدامات مناسبی انجام گیرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©