معاون بیمه ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛ 350 هزار نفر از مددجویان بهزیستی بیمه می‌شوند

معاون بیمه ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛ 350 هزار نفر از مددجویان بهزیستی بیمه می‌شوند

معاون بیمه ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گفت‌وگوی خبری به تشریح جزئیات تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بهزیستی پرداخت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در گفت‌وگو خبری درخصوص پوشش بیمه‌ای مددجویان بهزیستی پیرو طرح پوشش بیمه‌ای بیش از یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری، گفت: مقدمات این طرح آماده شده است و سازمان بهزیستی لیست و مشخصات مشمولان این طرح را در اختیار صندوق قرار داده است.
وی ادامه داد: در ادامه صحت اطلاعات این افراد استعلام شده تا از مشمول بودن این افراد برای بهره‌مندی از مزایای این طرح اطمینان حاصل کنیم. در مرحله بعد ثبت نام این افراد در صندوق صورت گرفته و پس از تخصیص بودجه از طرف سازمان برنامه و بودجه به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارت بیمه این افراد صادر خواهد شد.
اخوان بهبهانی درخصوص میزان اعتبار تخصیص یافته به این طرح گفت: در سال اول تمام سهم بیمه شده را دولت پرداخت خواهد کرد که این مبلغ معادل ماهانه 75 هزار تومان به مدت یک سال برای جمعیتی معادل 350 هزار نفر خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,157
  • 4,129,421
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©