نحوه همسان سازی مستمری حقوق بگیران صندوق برای مدیران و کارشناسان استانها تشریح شد

نحوه همسان سازی مستمری حقوق بگیران صندوق برای مدیران و کارشناسان استانها تشریح شد

مدیر کل تعهدات قانونی درجلسه‌ای با مدیران و کارشناسان استانی نحوه همسان سازی مستمری حقوق بگیران صندوق را تشریح کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران و کارشناسان استانها نحوه اعمال همسان سازی، محاسبه و پرداخت معوقات حقوق مستمری بگیران صندوق را تشریح کرد.

مدیر کل تعهدات قانونی گفت: براساس مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه، مستمری، مستمری بگیران صندوق در سال جاری همسان، محاسبه و در روز سه شنبه آبانماه به حساب مستمری بگیران واریز گردید.

باقری با بیان اینکه مبنای همسان سازی، سال برقراری مستمری است، ادامه داد: مستمری، مستمری بگیران صندوق در سال 1399 براساس دو سوم میانگین درآمد مندرج در سطح سال 99 و 98 است.

وی در این ارتباط تصویری با مدیران و کارشناس استانها گفت: مستمری بازماندگان و ازکارافتادگان صندوق براساس دو سوم میانگین درآمد سطوح سال 98 و 99 و مستمری بازنشستگان پیش از موعد بر مبنای سنوات بیمه‌پردازی با میانگین سطوح درآمدی سال 98 و 99 همسان و پرداخت گردید.

 مدیر کل تعهدات قانونی صندوق در ادامه به بیان زوایای مختلف همسان سازی در ترمیم و افزایش حقوق مستمری بگیران صندوق پرداخت و در پایان تاکید کرد که با سیاست همسان سازی میزان مستمری مستمری بگیران صندوق در سطوح مختلف برابر و یکسان شده است.

در پایان این جلسه خانم ملکی رئیس اداره بازنشستگی و بازماندگان به سولات کارشناسان پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,169
  • 4,191,050
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©