مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد؛ بیش از 4 هزار مددجوی کمیته امداد استان بیمه می‌شوند

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد؛ بیش از 4 هزار مددجوی کمیته امداد استان بیمه می‌شوند

با همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و کمیته امداد ، ۴۲۰۰ مددجوی گلستانی از خدمات این صندوق برخوردار می‌شوند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دانیال پولادوند در دیدار با عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد استان گلستان، با اشاره به اهداف مشترک صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و کمیته امداد برای ارائه خدمات به اقشار محروم جامعه، گفت: در حال حاضر ۱۸۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد تحت پوشش این صندوق هستند.

وی افزود: مددجویان روستایی و عشایری کمیته امداد در گروه سنی ۱۸ تا  50 سال، از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شامل مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت بهره مند خواهند شد.

 

در ادامه عیسی بابایی روستائیان و عشایر را سرمایه‌های انقلاب دانست و گفت: خدمت‌رسانی به این افراد که همواره در صف اول دفاع از آرمان‌های نظام قرار دارند، موجب افتخار برای هر دو نهاد صندوق بیمه روستائیان و کمیته امداد است.

وی ادامه داد: با تعامل صورت گرفته با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، بزودی ۴۲۰۰ مددجوی گلستانی دیگر نیز به اعضای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان اضافه می‌شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©