مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛ 3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند

مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛ 3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند

به دنبال اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران، حدود ۳ هزار نفر مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان سمنان از این طرح بهره مند شدند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد فرزاد در گفتگو با خبر نگار صدا و سیمای استان گفت: با عملیاتی شدن این طرح به طور میانگین 53 درصد به دریافتی مستمری بگیران این صندوق در استان سمنان اضافه شده است.

وی ادامه داد: بنابر این طرح، هر فردی در هر سطحی که مستمری‌اش در سال‌های گذشته برقرار شده، با میانگین همان سطح در سال‌های ۹۸-۹۹ همسان شده و مابه‌التفاوت این همسان سازی از ابتدای سال تاکنون به همراه مستمری آبان ماه به حساب افراد واریز شده است و تمام مستمری بگیران بر اساس میانگین نرخ حقوق دستمزد ۹۸ -۹۹ در سطح درآمدی خود حقوق دریافت می‌کنند.

فرزاد افزود:استان سمنان بیش از 22 هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دارد، که از این تعداد حدود ۳ هزار نفر مستمری بازنشستگی، کار افتادگی و بازماندگان بیمه شده را به طور ماهانه دریافت می‌کنند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 623
  • 4,189,504
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©