نماینده ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: ارایه خدمات بیمه‌ای به تمامی اقشار جامعه تکلیف دولت است

نماینده ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: ارایه خدمات بیمه‌ای به تمامی اقشار جامعه تکلیف دولت است

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس و دولت در تلاش هستند تا مشکلات و دغدغه‌های بیمه‌ای مردم را حل کنند.


به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حدادی در دیدار با بشیری مدیر صندوق در استان البرز ضمن تقدیر از خدمات صندوق برای کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: ارایه خدمات بیمه‌ای به تمامی اقشار براساس قانون، تکلیف دولت است.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس و دولت در تلاش‌اند تا مشکلات و دغدغه‌های بیمه‌ای مردم را حل کنند، گفت: تامین آتیه و ایجاد امنیت برای مردم یک اقدامات پسندیده است که صندوق‌ بیمه اجتماعی نقش به سزایی در دستیابی به آن دارد.

 

5 هزار خانوار روستایی در استان البرز فاقد بیمه هستند

در ادامه این دیدار هادی بشیری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق در استان گفت: حدود 5 هزار خانوار روستایی در شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان شناسایی شده که فاقد بیمه اجتماعی هستند و برنامه‌ریزی شده تا پس از اطلاع‌رسانی و عضویت آنها در صندوق، بتوانند از مزایای بیمه اجتماعی برخوردار شوند .

وی ادامه داد: علی‌رغم وضعیت حاکم بر استان و شیوع موج دوم کرونا در 6 ماهه اول سال جاری، صندوق توانسته است ضمن تثبیت عملکرد سال قبل خود رشد 180 درصدی را درمقایسه با سال 97 داشته باشد.

بشیری افزود: بیش از 13 هزار خانوار در استان البرز بیمه صندوق هستند که از این تعداد 67 درصد روستائیان و عشایر 15 درصد کشاورزو مشاغل مرتبط با کشاورزی، 3درصد راننده برون شهری و مابقی را مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تشکیل می‌دهند.

در پایان این جلسه مدیر صندوق استان البرز  نماد پانزدهمین سال تاسیس صندوق را به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اهدا کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©