در دیدار با مدیرکل امور بانوان استانداری سمنان مطرح شد؛ تلاش برای پوشش بیمه‌ای حداکثری بانوان استان سمنان

در دیدار با مدیرکل امور بانوان استانداری سمنان مطرح شد؛ تلاش برای پوشش بیمه‌ای حداکثری بانوان استان سمنان

مدیر صندوق در استان سمنان گفت: تلاش می‌کنیم تا سهم مشارکت بانوان در صندوق بیمه اجتماعی افزایش یابد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد فرزاد در دیدار با مدیرکل امور بانوان استانداری سمنان گفت: میزان مشارکت بانوان در بیمه صندوق اجتماعی استان 24 درصد است که بخشی از این میزان مربوط به دو نهاد حمایتی کمیته امداد و بهزیستی است.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم با شناساندن بیمه‌های اجتماعی به بانوان و اطلاع‌رسانی گسترده درخصوص قوانین حمایتی از خانوار، سهم مشارکت بانوان در صندوق بیمه اجتماعی افزایش یابد.

 

لزوم همکاری بیشتر دهیاران با امور بانوان و صندوق بیمه اجتماعی استان

در ادامه شاه حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری آمادگی خود را برای پوشش حداکثری بیمه‌های اجتماعی در روستاها اعلام و بیان کرد: با توجه به آنکه دهیاران دارای شناخت بهتر و کاملتری نسبت به وضعیت ساکنین روستای خود دارند، میتوان مسئله پوشش بیمه‌ای را در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده مطرح نمود تا دهیاران در شناسایی افراد فاقد بیمه و معرفی به کارگزاران صندوق به منظور پوشش حداکثری بیمه اجتماعی ساکنن روستا، صندوق را یاری نمایند.

براساس این دیدار مقرر گردید تا به منظور اجرایی شدن هرچه بهتر مشارکت امور بانوان استانداری با صندوق بیمه اجتماعی، وبینار جلسات توجیهی پوشش حداکثری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر با حضور فرمانداران، بخشداران و دهیاران برگزار شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 108
  • 4,142,282
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©