در دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با استاندار بوشهر مطرح شد؛پوشش بیمه‌ای رایگان خانوار روستایی و عشایری و همسان سازی مستمری‌ها دو اقدام ارزشمند دولت برای مردم است

در دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با استاندار بوشهر مطرح شد؛پوشش بیمه‌ای رایگان خانوار روستایی و عشایری و همسان سازی مستمری‌ها دو اقدام ارزشمند دولت برای مردم است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی پوشش بیمه‌ای رایگان خانوار روستایی و عشایری و همسان سازی مستمری‌ها دو اقدام ارزشمند دولت برای مردم دانست.


به گزارش روابط ‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی در دیدار با استاندار بوشهر ضمن تشریح و ارائه گزارشاتی از فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی در استان، درخصوص پروژه راه‌اندازی کلینیک بیمه‌ای در استان‌های جنوبی کشور به ویژه استان بوشهر، گفت: استان بوشهر در سه ماهه سوم سال در کلینیک بیمه‌ای آمار قابل قبولی را دریافت کرده است.

وی ادامه داد: طرح پوشش بیمه‌ای بیش از یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری فاقد بیمه و همسان سازی مستمری، مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی از جمله طرح‌ها و فعالیتهای بسیار ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی در ماه‌های اخیر سال درجهت پیشبرد اهداف صندوق بیمه اجتماعی است.

 

لزوم اطلاع رسانی بیشتر درخصوص صندوق بیمه اجتماعی

در ادامه این دیدار استاندار بوشهر خدمات صندوق بیمه اجتماعی را خدمتی بزرگ برای قشر کشاورز ،روستایی و عشایر نامید و خواستار اطلاع رسانی هر چه بیشتر و ارائه آگاهی به مردم جهت عضویت در صندوق بیمه اجتماعی شد.

 

فقط 200 خانوار از 5 هزار خانوار عشایری استان بیمه هستند

در پایان این دیدار مدیر صندوق در استان بوشهر، با اشاره به پنج هزار سرپرست خانوار عشایری مستقر در استان بوشهر گفت: از این تعداد فقط 200 سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند و امیدواریم با همکاری و دستورات استاندار محترم و با همکاری امور عشایر استان شاهد افزایش چشمگیر تعداد بیمه شدگان باشیم.

وی شرکت کارگزاران در جلسات شورای اداری هر شهرستان را از مطالبات دیگر خود بیان کرد و گفت: با این اتفاق می‌تواند درخصوص نحوه ثبت نام و مزایای عضویت در صندوق را بیان کند و همچنین از فرمانداران تقاضا کند تا زمینه بیمه نمودن افراد را فراهم کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 569
  • 4,127,833
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©