مدیرکل امورعشایر استان خراسان رضوی مطرح کرد؛حق بیمه عشایر فاقد بیمه استان از محل سود سهام شرکتهای تعاونی پرداخت می‌شود

مدیرکل امورعشایر استان خراسان رضوی مطرح کرد؛حق بیمه عشایر فاقد بیمه استان از محل سود سهام شرکتهای تعاونی پرداخت می‌شود

مدیرکل امورعشایر استان خراسان رضوی از پوشش بیمه‌ای عشایر فاقد بیمه اجتماعی استان و پرداخت حق بیمه آنها از محل سود سهام شرکتهای تعاونی خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمود کاظمی در دیدار با مدیرکل امور عشایر استان خراسان رضوی، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق بیمه اجتماعی استان، گفت: به منظور بهتر شدن و رسیدن به جایگاه مطلوب بیمه عشایر استان نیاز به همکاری بیشتر اداره امور عشایر با صندوق حس می‌شود.

وی ضمن اعلام آمادگی برای شرکت در جلسات عشایری منطقه تصریح کرد: تمامی عشایر عزیز استان که عضو صندوق بیمه اجتماعی بودند از طرح همسان سازی حقوق این صندوق که در ماه گذشته صورت گرفت بهره‌مند شدند.

 

در ادامه مدیر کل امور عشایر استان با ابراز خرسندی از همکاری‌های صورت گرفته فی مابین صندوق و امور عشایر گفت: برای اعلام هر مسئله‌ای که نیازمند عنوان شدن به استاندار، خبرگزاری‌ها و دیگر سازمانها از جانب ما است آمادگی داریم.

محمد نبوی‌فرد اذعان کرد که به منظور پوشش بیمه‌ای تمام عشایر استان بانک اطلاعات عشایری را در اختیار صندوق قرار خواهد داد تا امکان ارتباط با عشایر سهولت پذیرد.

وی همچنین از پوشش بیمه‌ای تمامی عشایر وپرداخت حق بیمه آنها از محل سود سهام شرکتهای تعاونی عشایری و دیگر منابع که در اختیار آن اداره کل است، خبر داد.

نبوی اظهار داشت در ارزیابی شرکت‌های تعاونی تولید عشایر موضوع بیمه نیز به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©