مدیرصندوق استان همدان اعلام کرد؛ متاسفانه باتوجه به ظرفیتهای شهرستان ملایر موفق عمل نکرده‌ایم

مدیرصندوق استان همدان اعلام کرد؛ متاسفانه باتوجه به ظرفیتهای شهرستان ملایر موفق عمل نکرده‌ایم

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر بیمه اجتماعی را امری ضروری برای تمام افراد فاقد بیمه دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی سماواتی در جلسه با فرماندار،معاون عمرانی ،بخشداران کارگزاران شهرستان ملایر، ضمن ارائه گزارشی درخصوص وضعیت بیمه ای استان و شهرستان ملایر گفت: متاسفانه با توجه به ظرفیت های بالای این شهرستان در حوزه کشاورزی، کارگزاران بیمه در جذب وتمدید موفق عمل نکرده‌اند و این مسئله موجب شده رتبه شهرستان در9 ماه ابتدایی سال 1399 روند نزولی داشته باشد.

در ادامه … ولدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر بیمه اجتماعی را امری ضروری برای تمام افراد فاقد بیمه دانست و گفت: به منظور تبلیغات گسترده در شهرستان ملایر و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه هدف از مزایای صندوق به منظور عملکرد بهتر، نیاز است که صندوق بیمه اجتماعی از نیروهای جوان وعلاقمند در این حوزه استفاده نمایند و کارگزاران حضور مستمر در روستا داشته باشند.

وی در ادامه گفت: باید کارگزاران تا پایان سال سهمیه تکلیفی شهرستان خود را محقق نمایند و همچنین بخشداران بصورت هفتگی وضعیت جذب در هر منطقه را بررسی نمایند.

در ادامه جلسه تندیس پانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر تقدیم فرماندار شهرستان ملایر شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©