مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی مطرح کرد؛بیمه بازدارنده بسیاری از آسیبهای اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی مطرح کرد؛بیمه بازدارنده بسیاری از آسیبهای اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی بیمه را موثر در افزایش میزان امید به آینده دانست و گفت: با پوشش بیمه اجتماعی از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌شود.


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی به منظور تعامل بیشتر در خصوص گسترش پوشش بیمه ای اجتماعی استان با هادی طباطبایی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر؛ هادی طباطبایی با اعلام آمادگی و حمایت خود از فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بر لزوم  اطلاع رسانی خدمات این صندوق به صورت مداوم تاکید کرد.

وی با تاکید براینکه اگر روستائیان به خوبی با خدمات این صندوق آشنا شوند، از آن استقبال خواهند کرد، گفت: بیمه سهم بسزایی در افزایش میزان امید به آینده داشته و با پوشش بیمه اجتماعی از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌شود.

 

بیمه عاملی موثر در توسعه اقتصادی کشور

در ادامه مدیر صندوق استان گفت: ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر، بهبود زیرساخت‌های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی و روستائی و عشایر می‌انجامد.

یونس معزز جلوگیری از مهاجرت بی رویه روستائیان به شهر، کاهش اختلاف طبقاتی، افزایش سطح زندگی روستائیان و عشایر، تامین امنیت اجتماعی و توزیع عادلانه در آمد را از اهداف اصلی اهداف فعالیت صندوق اجتماعی عنوان کرد.

وی یادآور شد: پرداخت دو برابر سهم بیمه شده توسط دولت، امکان نقل و انتقال سوابق بیمه شده و دریافت مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی کلی و بازماندگان از خدمات این صندوق است و بیمه شدگان می تواند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©