مدیرکل دفتر زنان و خانواده استان خراسان رضوی اعلام کرد؛زنان به دلیل نوع فعالیت‌ها و تولد فرزندان نیاز بیشتری به بیمه دارند

مدیرکل دفتر زنان و خانواده استان خراسان رضوی اعلام کرد؛زنان به دلیل نوع فعالیت‌ها و تولد فرزندان نیاز بیشتری به بیمه دارند

مدیرکل دفتر زنان و خانواده گفت: پوشش حداکثری بیمه زنان روستایی یکی از موارد هدف در راستای ارتقا توانمندیهای زنان روستائی و اجرای طرح روستای پاک است.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، طاهره طهماسبی در گفت‌وگو با برنامه صبح خراسان استان خراسان جنوبی، درخصوص مزایای صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر به ویژه برای بانوان، گفت: برنامه های متنوعی در حوزه زنان توسط دولت مطرح گردیده است یکی از برنامه های ویژه و هدف گذاری های عمده ، ارتقای توانمندیهای زنان روستایی در حوزه های مختلف است.

وی با بیان اینکه همه انسانها در نهایت به سن بازنشستگی می رسند، گفت: صندوق بیمه اجتماعی این امکان را فراهم کرده است که تمام مردم کشور که فاقد بیمه اجتماعی هستند بتوانند تحت پوشش این بیمه قرار گرفته و از مزایای ازکار افتادگی یا بازنشستگی و یا فوت آن استفاده کنند،

مدیرکل دفتر زنان و خانواده  استان خراسان رضوی، پرداخت فقط یک سوم حق بیمه توسط شخص، را از قابلیتهای مثبت این صندوق بیان کرد و گفت: در حال حاضر ۲۲ هزار زن در استان تحت پوشش صندوق  بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر هستند.

وی درپایان، پوشش حداکثری بیمه زنان روستایی یکی از موارد هدف در راستای ارتقا توانمندیهای زنان روستائی و اجرای طرح روستای پاک بیان کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©