فرماندار شهرستان خاتم خواستار حمایت ویژه صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان شد

فرماندار شهرستان خاتم خواستار حمایت ویژه صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان شد

جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی عشایر استان یزد با حضور فرماندار خاتم، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، مدیر کل امور عشایر و مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی عشایر استان به ریاست جواد میربهبودی  فرماندار خاتم و با حضور محمود زارع رشکوییه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ، حسن زارع مدیر کل امور عشایر استان، حسن ابراهیمی مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر ، …. سجاد بخشدار چاهک و دهیاران و  شوراهای روستا های بخش چاهک،  در محل مسجد چاهک برگزار شد.

میربهبودی فرماندار خاتم، در این جلسه با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های ارزشمند شهرستان در بخش کشاورزی و جمعیت قابل توجه ساکن در روستاها، خواستار حمایت و همکاری ویژه صندوق بیمه اجتماعی و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در راستای اطلاع رسانی خدمات صندوق بیمه اجتماعی، معرفی وتشویق افراد واجد الشرایط به صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شد.

 

اطلاع رسانی درخصوص مزایای صندوق بیمه اجتماعی مغفول مانده است

در ادامه محمود زارع رشکوئییه مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری، ضمن عرض تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: در بخش چاهک فعالیت‌های خوبی از سوی دهیاران و شوراهای اسلامی صورت گرفته اما متاسفانه مبحث بیمه روستاییان و عشایر با توجه به حمایت های ویژه دولت در خصوص این بیمه قانع کننده نیست .

وی ادامه داد: اطلاع رسانی و تبیین مزایای صندوق در این بخش مغفول بوده و باید با همکاری بخشدار ، دهیاران ، شوراهای اسلامی و کارگزار صندوق به طور جدی به این مسئله ورود پیدا کرد تا افراد فاقد بیمه شناسایی و تحت پوشش قرار گیرند .

 

دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بازوهای توانمند صندوق هستند

حسن ابراهیمی  مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد، ضمن عرض تبریک انتصاب بخشدار جدید بخش چاهک، توضیحاتی در خصوص مزایا و خدمات صندوق ارائه داد و گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بعنوان بازوهای توانمند صندوق باشند تا بتوان از کلیه ظرفیت‌ها در راستای پوشش حداکثری و بهبود روند این بیمه در بخش عمل کرد .

 

شرط برخورداری از خدمات عشایری، عضویت در عضویت در صندوق بیمه اجتماعی است

در ادامه این دیدار حسن زارع، مدیر کل امور عشایر استان یزد نیز گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته آمار خوبی ازعشایر استان به دست آمده است که از این آمار حدود 2215 خانوار عشایری در شهرستان خاتم وجود دارد .

زارع در ادامه پروژه‌ی بیمه نمودن عشایر فاقد بیمه استان را از پروژه‌های مهم و در دست اقدام در شهرستان خاتم بیان کرد و گفت: تعدادی از عشایر استان فاقد بیمه اجتماعی هستند، این افراد تا حدودی شناسایی شده اند و طبق تفاهم هایی که با صندوق بیمه روستایی و عشایری داشته ایم کلیه خدمات به عشایر اعم از اعطای تسهیلات ، خوراک دام و … را منوط به داشتن بیمه اجتماعی قرار داده ایم .

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©