نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد؛ صندوق بیمه اجتماعی اعتمادسازی را در دستور کار خود قرار دهد

نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد؛ صندوق بیمه اجتماعی اعتمادسازی را در دستور کار خود قرار دهد

نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار قرارگیری "اعتماد سازی" به عنوان رکن اصلی فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، … کاظمی در دیدار با … رحمانی رئیس مجمع نمایندگان مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت بیمه‌ای شهرستان مشهد و کلات، گفت: در استان خراسان رضوی 170 هزار سرپرست خانوار روستایی فاقد بیمه اجتماعی وجود دارد که از این تعداد 26 هزار نفر در شهرستان مشهد سکونت دارند. 5 هزار و 800 زن سرپرست خانوار روستایی فاقد بیمه هستند.

وی با اشاره به آسیبهای اجتماعی درکمین این خانوارها خواستار حمایت پیش از پیش مسئولان استان و شهرستان در جهت عضویت و پوشش بیمه‌ای این افراد شد.

 

اعتماد سازی اولویت صندوق قرار گیرد

در ادامه این دیدار فاطمه رحمانی رئیس مجمع نمایندگان مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی، خواستار شناسایی و بررسی دلایل عدم استقبال  مورد انتظار از بیمه‌های اجتماعی شد تا برنامه‌ریزی صحیح برای پوشش حداکثری صورت گیرد.

در پایان رئیس مجمع نمایندگان مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی، از صندوق بیمه اجتماعی خواست موضوع اعتماد سازی را در دستور کار خود قرار دهند و گفت: باید اعتمادسازی بعنوان رکن اصلی فعالیت های صندوق قرار گیرد و این مهم باید با کمک فرمانداران ، بخشداران و شورای اسلامی روستا صورت پذیرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©