نقش مهم بسیج در بسط و گسترش بیمه صندوق بیمه اجتماعی

نقش مهم بسیج در بسط و گسترش بیمه صندوق بیمه اجتماعی

مدیر صندوق در استان قزوین گفت: خدمات صندوق در قالب این تفاهم نامه می تواند تحفه و تشکر عملی از افتخار آفرینی بسیجیان عزیز بشمار آید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب در جلسه‌ای که نماینده سپاه استان قزوین سروان آذربایجانی با حضور در دفتر مدیریت استان داشتند در خصوص مرور اهداف مشترک برای اطلاع رسانی و معرفی خدمات صندوق برای جامعه هدف گفتگو کردند و برای این امر استفاده از ظرفیت بسیجیان معتمد و حلقه صالحین و تشکل های داخلی بسیج در سطح روستا برای پوشش بیمه اجتماعی توسط نماینده سپاه استان معرفی کرد‌.

در این جلسه آقای آذربایجانی از بسیج و حلقه صالحین برای کمک به عضویت ومعرفی صندوق در روستاها و افراد بسیجی اعلام آمادگی کردند و در ادامه طی تفاهم نامه فی مابین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایربا سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد تعاون سپاه همکاری خود را برای فراهم نمودن کار مشترک جهت افزایش سطح پوشش و گسترش بیمه اجتماعی برای بسیجیان واجد شرایط عضویت درنزد صندوق اعلام کردند.

در آخر مدیر صندوق بیمه اجتماعی گفت: خدمات صندوق در قالب این تفاهم نامه می تواند تحفه  و تشکر عملی از افتخار آفرینی بسیجیان عزیز بشمار آید.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©