مدیر صندوق در استان سمنان تاکید کرد؛الزام به روستا گردشی کارگزاران صندوق

مدیر صندوق در استان سمنان تاکید کرد؛الزام به روستا گردشی کارگزاران صندوق

مدیر صندوق بیمه در استان سمنان ضمن بازدید از روستاهای منطقه بسطام شهرستان شاهرود با اعطاء حکم از بازنشستگان روستای میان آباد تجلیل نمود.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق بیمه در استان سمنان ضمن بازدید از روستاهای منطقه بسطام شهرستان شاهرود با اعطاء حکم از بازنشستگان روستای میان آباد تجلیل نمود.

وی در ضمن بازدید از کارگزاران شهرستان شاهرود بر روستا گردشی توسط کارگزاری‌های منطقه تاکید کرد و گفت: نیاز است تا در خصوص پوشش بیمه اجتماعی فعالیت بیشتری در جهت آگاهی مردم روستایی انجام شود.

در ادامه کارگزاران شهرستان شاهرود با ارائه گزارش عملکرد یک ساله خود، از همراهی خوب دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای منطقه بسطام با کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم روستاها خبر داده و افزودند: در سال گذشته به دلیل آنکه کشاورزان در پرداخت هزینه بیمه در سایر صندوق‌های بیمه‌ای توانایی نداشتند، با توجه به هزینه کمتر حق بیمه و در دسترس بودن صندوق بیمه اجتماعی به عضویت در صندوق بیمه روستائیان و عشایر ترغیب شده‌اند.

در این روستا گردشی،کارشناس دفتر استان با همراهی کارگزاران صندوق  با پریایی میز خدمت در روستاهای منطقه به بررسی و حل مشکلات بیمه‌ای روستائیان و عشایر پرداختند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©