بیمه 60 هزار نفری جمعیت روستایی استان اردبیل در صندوق بیمه اجتماعی

بیمه 60 هزار نفری جمعیت روستایی استان اردبیل در صندوق بیمه اجتماعی

60 هزار و 500 خانوار روستایی و عشایری استان اردبیل تحت پوشش بیمه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند.


به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احکام بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل در روستا‌های پیراقوم، نوشهر و شهر آرالو اعطا شد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در استان گفت: در حال حاضر در استان اردبیل حدود ۱۲۰ هزار نفر  از افراد ساکن در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر بیمه نیستند که می‌توانند با مراجعه به صندوق بیمه روستایی بیمه شوند.

عبداللهی افزود: در این بیمه دولت دو برابر حق بیمه را به عنوان کارفرما در جامعه هدف صندوق پرداخت می‌کند. شرط سنی صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر حداقل ۱۸ و حداکثر ۵۰ سال است و حق بیمه سالانه حداقل ۳۳۰ هزار تومان و حداکثر ۸۴۰ هزار تومان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©