مسئول حراست صندوق بیمه اجتماعی در شرق کشور منصوب شد

مسئول حراست صندوق بیمه اجتماعی در شرق کشور منصوب شد

افضلی به عنوان مسئول حراست صندوق بیمه اجتماعی در شرق کشور به مجموعه خراسان شمالی معرفی شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،…. غلامزاده مدیر صندوق در استان خراسان شمالی، درجلسه معرفی مسئول حراست صندوق بیمه اجتماعی در استان، گفت: استان خراسان شمالی دارای یک درصد جمعیت کل کشور، دو درصد جمعیت روستایی و سه درصد بیمه شده فعال کشور را داراست.

وی ادامه داد: تنوع قومیت و مذاهب، استان خراسان شمالی را به استانی خاص تبدیل نموده و همین امر موجب سخت شدن فعالیت در استان شده و حمایت های بیشتر ستاد را طلب می‌کند.

در ادامه ….. فتحیان نسب، گفت: تمام اقدامات صندوق بیمه اجتماعی در جهت حمایت از نیروی انسانی صندوق اعم از پرسنل، کارگزاران و درنهایت جامعه هدف صندوق است.

مدیرکل حراست صندوق صندوق بیمه اجتماعی، یکی از نیازات مغفول مانده را وجود نیروی حراست در استان‌ها دانست و افزود: با توجه به تعداد کم پرسنل در استان‌ها امکان تعیین نیروی حراست در تمامی استان‌ها وجود ندارد،  بنابراین صندوق بر آن شد تا نسبت به تقسیم بندی کشور به صورت منطقه‌ای اقدام و به همین منظور حراست‌های منطقه‌ای راه اندازی شد.

فتحیان نسب اولویت اصلی مجموعه حراست را حمایت از همکاران اعلام کرد و گفت: برهمین اساس کشور به شش منطقه تقسیم و در هر منطقه یک نیروی حراست تعیین شده است. و براین اساس مسئولیت منطقه شرق کشور شامل استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی با آقای افضلی است.

 در انتهای این جلسه همکاران صندوق در استان، نقطه نظرات و پیشنهادات خود درخصوص بهبود عملکرد صندوق را با ایشان درمیان گذاشتند.

پس از پایان جلسه مدیرکل حراست به همراه هیات همراه از ساختمان صندوق در استان بازدید به عمل آورده و قول مساعدت در خصوص برطرف شدن برخی از مشکلات موجود در استان را دادند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©