فرماندار شهرستان مریوان اعلام کرد؛ بیمه روستایی مصداق بارز آینده نگری است

فرماندار شهرستان مریوان اعلام کرد؛ بیمه روستایی مصداق بارز آینده نگری است

فرماندار شهرستان مریوان بیمه روستایی را مایه دلگرمی و مصداق آینده نگری و تامین آتیه مردم زحمت کش روستاها دانست


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمد پور با حضور در دفتر فرمانداری شهرستان مریوان با  فرماندار  و بخشداران این شهرستان دیدار کرد.

آرتیکاس اقبال فرماندار شهرستان مریوان، بیمه روستایی را مایه دلگرمی و مصداق آینده نگری و تامین آتیه مردم زحمت کش روستاها دانست، و گفت: خواستار توسعه بیمه اجتماعی مابین آحاد مردم روستایی و مشمولین عضویت در این صندوق  هستیم، چرا که دارای خدمات منحصر به فرد با تخفیفات و یارانه‌ی ویژه‌ای از جانب دولت برای مردم روستایی همراه است.

وی در ادامه از مدیر عامل، اعضا هیئت مدیره و مجموعه بیمه روستایی در استان که در راستای خدمت به مردم روستاها فعالیت می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.

              در ادامه،  جبار احمد پور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و همکاری های مجموعه فرمانداری مریوان از تلاشهای صور ت گرفته در راستای توسعه خدمات صندوق در سطح شهرستان تشکر و قدردانی  کرد و گفت: با حضور آقای اقبال در فرمانداری مریوان بیمه روستایی و کارگزاران آن دلگرم به حمایت های بی دریغ ایشان هستند.

در  پایان احمدپور مدیر استان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از فرماندار و بخشداران شهرستان تجلیل به عمل آورد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©