سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شد

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سمیرا منصوری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شد.


 

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در حکم صادره از سوی علی شیرکانی آمده است: «تحقق اهداف عالی جمهوری اسلامی در نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و گسترش و تعمیق بیمه‌های عشایر و روستاییان، ازجمله مهمترین برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است. انتظار می‌رود با جدیت و تعهد و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در این حوزه، بتوانید وظایف محوله را با اولویت موارد به انجام برسانید.»

 

گفتنی است سمیرا منصوری پیش از این مدیرکل دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه گذاری بوده است و از این پس با حفظ آن در سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز منصوب شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©