پایانی خوب در نفسهای آخر اسفند 99 برای کارگزار 77050

پایانی خوب در نفسهای آخر اسفند 99 برای کارگزار 77050

در یک اتفاق کم سابقه در صندوق بیمه اجتماعی کارگزار 77050 بخش زالیان در شهرستان شازند استان مرکزی توانسته است در روزهای آخر اسفند ماه سال گذشته 300 نفر را در صنوق بیمه اجتماعی بیمه کند.


صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، درنظر گرفتن سهمیه تکلیفی برای استانهای کشور و به تبع آن کارگزاران موجود در آن از جمله راهکارهایی بود که صندوق بیمه اجتماعی به منظور پوشش بیمه‌ای بهتر و سریعتر جامعه هدف و به منظور ارزیابی عملکرد کارگزاران خود هرساله برای آنها درنظر می‌گیرد. براساس این سهمیه هرکارگزار باید بتواند سهمیه تکلیف شده خود را تا پایان سال به اتمام برساند. در همین رابطه صندوق بیمه اجتماعی پس از بررسی‌ها و ارزیابی‌های خود مشاهده نمود که یکی ازکارگزانش در روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته توانسته است بیش از 340 نفر را بیمه کند. با مشاهده این اتفاق کم سابقه دستور رسد که چگونگی این اتفاق پی ببریم، به همین خاطر سراغ کارگزار مربوطه رفتیم تا ضمن تقدیر و تشکر از وی دلایل موفقیت او را بدانیم.

محمدرضا یوسفی کارگزار 77050 شهرستان شازند بخش زالیان در استان مرکزی است، می‌گوید؛ از ابتدای سال که سهمیه تکلیفی به او ابلاغ شد شروع به جذب بیمه‌شدگان و متقاضیان کردم اما تا اوایل زمستان توانستم فقط حدود 200 نفر را بیمه کنیم و باید 100 نفر دیگر را بیمه می‌کردم تا سهمیه تکلیفی خودم را تکمیل کنم این درحالی بود که فقط سه ماه برای جذب این تعداد بیمه شده فرصت داشتم. ازآنجایی که از قبل میدانستم که دربرخی از روستاها مانند قدمگاه و …. روستاییانی وجود دارند که مشمول پوشش در این صندوق هستند اما بیمه نشده‌اند، به همین خاطر تصمیم گرفتم شخصا به این روستاها بروم و دلایل بیمه نشدن آنها را بدانم و صندوق بیمه اجتماعی را به آنها معرفی کنم.

می‌گوید با تعامل و همکاری دهیاران توانستم با سفر به روستاها و جمع کردن افراد شروع به معرفی مزایای و خدمات صندوق بیمه اجتماعی کنم، و ادامه می‌دهد: از قبل فرمهای ثبت نام و پرینتر و هرچیزی که برای ثبت نام روستاییان لازم بود باخودم برده بودم و همانجا توانستم بسیاری از روستاییان را بیمه کنم. به هیچ چیز به جز رساندن تعداد بیمه شده ها به سهمیه تکلیفی فکر نمیکردم و به دلیل اینکه فرم‌های ثبت نام خیلی زیاد بود آنها را جمع و ثبت نام نهایی آنها را به روز بعد موکول کردم.

پشتکارش و اهمیت قائل شدنش برای حرفه‌اش ستودنی است، می‌گوید؛ درتمام کانالهای روستاییان سطح شهرستان شازند بخش زالیان عضو هستم و به کرار درمورد صندوق بیمه اجتماعی اطلاع رسانی می‌کنم، از طرف دیگر به افرادی که بیمه نبودند اعلام می‌کنم که بیایند و از این یارانه‌ای که دولت برای آنها درنظر گرفته است استفاده کنند، دعای قنوت عید فطر را با لوگو و معرفی صندوق چاپ کردم و درنماز آن روز بین روستاییان توزیع کردیم، چاپ بنر در سطح روستاهای نیز از دیگر اقداماتی بود که در کارگزاری ما صورت می‌گیرد.

به گفته او؛ در کل شهرستان شازند حدود 9 هزار نفر مشمول بیمه صندوق بیمه اجتماعی هستند که حدود 5 هزار نفر از این تعداد بیمه بوده وحدود 4 هزار نفر دیگر نیز باید تحت پوشش صندوق قرار گیرند.

این کارگزار حمایتها و همکاریهای مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان مرکزی را بسیار موثر در موفقیت سال خود می‌داند و درمورد مهمترین برنامه خود در سال 1400 در تحت پوشش قرار دادن روستاییان و عشایر نیز می‌گوید: در کنار اقدامات تبلیغاتی موجود و البته تقدیم احکام بازنشستگی، دهگردی را بهترین و پربازخوردترین راه جذب بیمه‌ای میدانم و در سال جدید نیز همین راه را ادامه خواهم داد.

سن بازنشستگی به ویژه برای بانوان را زیاد و نبود دفترچه خدمات درمانی را از مهمترین دلایل کاهش آمار جذب می‌داند درخواست می‌کند برای این اتفاق راه حلی اندیشیده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©