معاون امور عمرانی استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛مناطق محروم، اولویت پوشش بیمه‌ای باشند

معاون امور عمرانی استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛مناطق محروم، اولویت پوشش بیمه‌ای باشند

معاون امور عمرانی استاندار خراسان رضوی با تاکید بر تداوم اقدامات موثر صندوق در پوشش حداکثر جامعه هدف اولویت را پوشش بیمه مناطق محروم و روستاییان نام برد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، … کاظمی در نشست مشترک بررسی وضعیت پوشش بیمه‌ای، چالشها و راهکارها که با حضور مدیر کل دفتر روستائی برگزار گردید با اشاره به شرایط خاص سال 99  و محدودیت‌های ایجاد شده به دلیل مسئله کرونا و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و پایین بودن وضعیت درآمدی استان، گفت: با تدابیر ویژه مدیر عامل صندوق، برنامه‌ریزی‌های منسجم، تلاش و همت مجموعه همکاران و کارگزاران استان یکی از طلایی‌ترین سالهای فعالیت صندوق از ابتدای شروع به فعالیت صندوق رقم زدیم.

وی با بیان اینکه بیشترین جمعیت مشمول صندوق در بین استانها مربوط به خراسان رضوی است به نقش موثر دستگاه‌های مرتبط با جامعه هدف به ویژه استانداری در اعتماد و فرهنگ سازی بیمه‌ای و تحقق پوشش سراسری روستائیان و عشایر تاکیدکرد.

کاظمی در پایان تداوم روند رو به رشد را نیازمند حمایت پیش از پیش همه دستگاه‌ها مرتبط با گروه‌های هدف صندوق دانست.

 

اولویت پوشش بیمه‌ای مناطق محروم

درادامه میرجعفری معاون امور عمرانی استانداری ضمن تاکید بر تداوم اقدامات موثر صندوق در پوشش حداکثر جامعه هدف با اولویت مناطق محروم و روستاییان و استفاده ازروش‌های موثر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، از آمادگی همکاری شبکه دهیاری و شوراهای اسلامی شهر و روستا استان در راستای اهداف صندوق خبر داد.

 

 

لزوم ایجاد تدابیری که گرایش به پوشش بیمه‌ای را افزایش دهد

در ادامه شفیعی مدیر کل امور روستایی گفت: 30 درصد از روستاییان استان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند و با توجه به افزایش قابل توجه مستمری مددجویان در سالهای اخیر نیاز است تدابیری اندیشیده شود تا ضمن فرهنگ سازی، گرایش پوشش های حمایتی به سمت بیمه‌ای با حفظ کرامت روستائیان فراهم گردد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©