پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر

پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر

استاندار محترم مازندران در پیامی شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر مازندران ، در متن پیام استاندار مازندران آمده است:

صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر که یکی از دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است در راستای تحقق اهداف والای نظام و اجرای اصل 29 قانون اساسی و همچنین قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی به منظور تحقق عدالت اجتماعی، حفظ کرامت انسانی و ارتقاء شاخص های رفاه اجتماعی در سال 1384 تاسیس و عملیات اجرایی آن رسما آغاز گردید.
اینجانب، سالروز تاسیس صندوق بیمه اجتماعی را به همه بیمه شدگان، بازنشستگان، و مستمری بگیران ارجمند بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان مازندران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
با توجه به اینکه بیمه اجتماعی یکی از ارکان مهم توسعه و پیشرفت جامعه به شمار می روند، انتظار دارد با تلاش مضاعف مسئولان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر عزیز از این ظرفیت مناسب استفاده نمایند.
ان شاءا… در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نامگذاری شده است شاهد پویایی هرچه بیشتر تولید در کانون های اقتصاد مقاومتی باشیم .

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©