دیدار مدیر صندوق استان کردستان با فرماندار شهرستان بیجار

دیدار مدیر صندوق استان کردستان با فرماندار شهرستان بیجار

مدیر صندوق استان کردستان به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق با فرماندار شهرستان بیجار دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمدپور به مناسبت گرامیداشت شانزدهمین سالگرد تأسیس صندوق با ورمقانی، فرماندار شهرستان بیجار دیدار و گفتکو کرد.

احمدپور در ابتدای این دیدار ضمن اشاره به وضعیت و جایگاه شهرستان بیجار از نظر پوشش بیمه در سطح استان گفت: در سال 1399 جهش خوبی در وضعیت بیمه استان صورت گرفت که این مهم با عنایت و همکاری خوب استانداری و فرمانداریها تحقق پیدا کرد.

وی افزود: در مجموع 221 هزار نفر مشمول بیمه صندوق بیمه اجتماعی در استان وجود دارد که از این تعداد 81 هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند و حدود 2 هزار و 800 نفر نیز مستمری دریافت می‌کنند، توجه داشته باشد که درصد بالایی از این تعداد مستمری بگیران در شهرستان بیجار هستند بنابراین باید ضمن حفظ و پایداری صندوق نسبت به افزایش جذب بیمه شده در سطح شهرستان اقدام کنیم.

احمدپور با اشاره به ابلاغ سهمیه تکلیفی  1400 از سوی استاندار به فرمانداران شهرستانهای تابعه اظهاری امیدواری کرد که در سال 1400 نیز بتوانیم با همکاری مجموعه استانداری، فرمانداران، بخشداران و دهیاران سهمیه تکلیفی را پوشش دهیم.

بسیج دهیاران در اطلاع رسانی بیمه صندوق اجتماعی

در ادامه ابراهیمی بخشدار بخش چنگ الماس ضمن خیر مقدم و تبریک شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق گفت: کلیه‌ی اقدامات و دستاوردهای خوبی که در سطح شهرستان بیجار حاصل شده با همکاری و مدیریت فرماندار بیجار صورت گرفته است.

وی با اشاره به همکاری خوب کارگزاران با مجموعه بخشداری و دهیاران گفت: به کلیه‌ی دهیاران ابلاغ شده تا اطلاع رسانی کاملی در سطح روستاهای تحت حوزه خود جهت معرفی و اطلاع رسانی بیمه روستایی را انجام دهند.

تاکید بر نقش مهم تعامل کارگزاران و دهیاران در بیمه روستاییان و عشایر

در پایان ورمقانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات صورت گرفته با اشاره به لزوم بهره مندی جامعه روستایی از بیمه اجتماعی گفت: اطلاع رسانی دقیق نقش بسیار مهمی در معرفی بیمه اجتماعی به جامعه روستایی دارد و در همین راستا به بخشداران ابلاغ شده تا هیچ فردی در روستاها از مزایای بیمه روستایی محروم نشود.

فرماندار بیجار با ابراز رضایت از وضعیت بیمه اجتماعی در شهرستان بیجار افزود: ارتباط مستمر و تعامل خوب دهیاران با کارگزاران می تواند نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی و شناساندن بیمه اجتماعی روستائیان به جامعه روستایی داشته باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©