اقناع سازی بیمه در دستور کار فرمانداران و بخشداران سمنان قرار گرفت

اقناع سازی بیمه در دستور کار فرمانداران و بخشداران سمنان قرار گرفت

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دنبال افزایش امنیت روانی، اجتماعی و فقر زدایی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی سلامت زنان و خانواده استانداری سمنان با حضور محمد فرزاد مدیر صندوق بیمه در استان و به ریاست  خجسته‌پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان سمنان با موضوع هم افزایی جهت مشارکت روستاییان و عشایر در صندوق بیمه برگزار شد.

وی در ابتدا در خصوص بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به عنوان بیمه پایه اجتماعی توضیحات ارائه داد و پیشنهاد داد تا فرمانداران محترم استان گزارشی از اقدامات خود در حوزه بیمه‌های اجتماعی به استانداری ارائه کنند تا این موضوع سبب شود هر یک از این فرمانداران با توجه به شرایط منطقه  نسبت به تشکیل جلسات تبلیغاتی، آموزشی، اختصاص سهمیه و غیره گام موثری برداشته و به ریشه کنی فقر و پوشش حداکثری بیمه اجتماعی کمک کنند.

در ادامه خجسته پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه هدف بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر افزایش امنیت روانی، اجتماعی و فقر زدایی در جامعه است، گفت: با این وجود در اطلاع رسانی و تبلیغات کمی ضعف وجود دارد که البته این ضعف به صندوق بیمه برنمی‌گردد بلکه باید فرمانداران و بخشداران به عنوان یک مصوبه و اقدام سریع از طریق دهیاری‌ها یا هر روش دیگری که صلاح می دانند، توضیح ، تبلیغ و اقناع سازی بیمه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد:هزینه‌ای که بابت این بیمه پرداخت می‌شود  فشار اقتصادی زیادی به بیمه شده وارد نمی‌کند چرا که افراد روستایی و عشایری با پرداخت یک هزینه بسیار کم می‌توانند، آینده بهتری را برای خود رقم بزنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©