صندوق بیمه اجتماعی یکی از اقدامات مهم دولت در توسعه عدالت و رفاه اجتماعی

صندوق بیمه اجتماعی یکی از اقدامات مهم دولت در توسعه عدالت و رفاه اجتماعی

فرماندار سروآباد تاسیس صندوق را یکی از اثربخش ترین اقدامات دولت در زمینه توسعه عدالت و رفاه اجتماعی در روستاها دانست که توانسته است امید به زندگی و ماندگاری مردم در روستاها را بهبود ببخشد.

           به گزراش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جبار احمدپور به همراه کارگزاران شهرستان با یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد دیدار کرد.

 وی در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت شانزدهیمن سالگرد تاسیس صندوق برگزار شد، ضمن اشاره به اقدامات مهم صندوق از بدو تأسیس تاکنون و خصوصا دستاوردهای صندوق در سال 1399 در سطح کشور و استان، از حمایت وهمراهی مجموعه فرمانداری شهرستان سروآباد در کسب موفقیتهای حاصله تقدیر نمود.

احمدپور با تأکید بر لزوم همراهی گروههای مرجع روستایی با کارگزاران صندوق، نقش بخشداران را در این زمینه مهم ارزیابی نمود و گفت: شهرستان سروآباد جزو شهرستانهای موفق استان بشمار می‌رود و این دستاورد حاصل تعامل خوب میان کارگزاران، بخشداران و دیهاران شهرستان و همچنین حمایت فرماندار است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©