افزایش ۶۷ درصدی جمعیت تحت پوشش صندوق در مقایسه با سال گذشته

افزایش ۶۷ درصدی جمعیت تحت پوشش صندوق در مقایسه با سال گذشته

براساس گزارش عملکرد سه ماهه صندوق بیمه اجتماعی، این صندوق در میزان جمعیت تحت پوشش خود در مقایسه با سال گذشته رشد ۶۷ درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، براساس گزارش عملکرد سه ماهه اول سال 1400، در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ جمعیت تحت پوشش صندوق نسبت به مدت مشابه در سال ۱۳۹۹ رشد ۶۷ درصدی را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش این میزان در سال ۱۳۹۹ ‍ حدود ۱۹ هزار نفر بوده که در سال. ۱۴۰۰ به ۳۱ هزار و ۷۰۳ نفر رسیده است، بنابراین جمعیت فعال  صندوق در پایان خرداد ماه  معادل ۱ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۹۱۷ نفر بوده است. لازم به توضیح است در این گام مهم استانهای کرمانشاه ( نرخ رشد ۳.۳)،اذربایجان غربی ( نرخ رشد ۳)، آذربایجان شرقی ( نرخ رشد ۲.۹)، مازندران ( نرخ رشد ۲.۷)، همدان ( نرخ رشد ۲.۵) و  فارس ( نرخ رشد ۲.۱) بالاترین سهم را داشته‌اند.

در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری، میزان کل سرمایه‌های صندوق بیمه اجتماعی تا 31 خرداد ماه سال جاری به 73 هزار و 473 میلیارد تومان رسید که 90 درصد از این میزان حاصل از سود سهام، 3 درصد حاصل از سرمایه‌گذاری در بخش اوراق و ETF ، 4 درصد حاصل از سهام بورسی و 3 درصد سرمایه حاصل از سپرده‌های بانکی است.
همچنین  صندوق در 3 ماهه اول سال جاری 93 درصد برنامه های عملیاتی سه ماهه نخست خود را محقق سازد. براساس گزارش مذکور ادارات کل  فناوری اطلاعات، برنامه و بودجه و توسعه منابع انسانی ، وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی، تعهدات قانونی، بازنشستگی و مستمری و هماهنگی و نظارت بر استانها، مالی و امور مجامع و ذخایر و سرمایه‌گذار و نیز پایش عملکرد، روابط عمومی و امور بین الملل و آمار و محاسبات بیمه‌ای  در اجرای پروژه های خود موفقیت ۱۰۰ درصدی داشته اند.

برای اطلاع از جزییات برنامه عملیاتی صندوق به آدرس www.roosta.ir  مراجعه نماید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©