پیام تسلیت علی شیرکانی در پی شهادت سه تن از عشایر استان فارس

پیام تسلیت علی شیرکانی در پی شهادت سه تن از عشایر استان فارس

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهادت سه تن از عشایر غیور کشورمان را درپی آتشسوزی جنگلهای تنگه هایقر تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی درپیامی شهادت سه تن از عشایر غیور کشور را درپی آتش سوزی جنگلهای هایقر تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

« روستاییان و عشایر قیور ایران زمین همواره برای پاسداشت و حفاظت از سرمایه‌های سرزمین‌مان کوشید‌ه‌اند. حراست از میراث گرانبهای منابع طبیعی و حفظ تنوع زیستی کشور هم مدیون همیاری دلسوزانه و مسئولانه این عزیزان بوده است. متاسفانه در جریان مشارکت تعدادی از عشایر عزیز استان فارس در جریان خاموش‌سازی آتش جنگل‌های «تنگه هایقر» هموطنان عزیز ناصر بهزادی، رضا بهزادی و حامد بهزادی به درجه شهادت نایل آمدند و آقای جهانبخش بهزادی هم بر اثر صدمات شدید جانباز شده‌اند. این حادثه تلخ را به خانواده‌های ایشان به خصوص خانواده شهید ناصر بهزادی که از اعضای خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی بوده‌اند؛ تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای بازماندگان آرزوی صبر دارم. همچنین برای دیگر عضو صندوق جانباز عزیز جهانبخش بهزادی نیز آرزوی سلامتی دارم. امیدواریم خدمتگذاری لایق برای عشایر حافظ محیط زیست ایران باشیم. »

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©