تجلیل مدیر صندوق استان چهارمحال بختیاری از اهالی رسانه استان

تجلیل مدیر صندوق استان چهارمحال بختیاری از اهالی رسانه استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز خبرنگار از برخی از رسانه های استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان چهارمحال و بختیاری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان، به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاریها و مطبوعات استان بازدید کرد.

جعفر شاه‌بندری ضمن تبریک این روز به خبرنگاران و اصحاب رسانه، رسانه‌ها را بازوهای قوی مدیران در امر اطلاع‌رسانی عنوان کرد و گفت: خبرنگاران نقش رابط بین مدیران و مردم و بلعکس هستند که به خوبی میتوانند مطالبات مردی را به گوش مدیران برسانند و از سوی در امر اطلاع رسانی مسئولین را یاری کنند.

وی با بیان اینکه، مطالبه‌گری به حق، جلب اعتماد مردم، نشر اخبار درست و بیان حقایق و واقعیت‌های جامعه از جمله رسالت‌های خبرنگاران است، افزود: بیش از ۶۳ هزار نفر از مردم استان جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، است که رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی درست و به موقع می‌توانند این قشر را از حق خود مطلع نمایند تا بتوانند از این فرصت ایجاد شده بهرمند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©