شوراهای اسلامی و دهیاران سفیران اشاعه فرهنگ بیمه‌ای
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در هرمزگان عنوان کرد؛

شوراهای اسلامی و دهیاران سفیران اشاعه فرهنگ بیمه‌ای

احکام مستمری بگیران بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از استان هرمزگان، احکام مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی همزمان با هفته دولت با حضور محمدعلی دشوارگر مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان، دهیار و اعضای شوراهای اسلامی و کارگزار بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس اعطا گردید.

دشوارگر در این مراسم گفت: بر اساس قانون پرداخت مستمری به فرزندان زنان متوفی، در صورت فوت بیمه شده زن، حقوق مستمری ماهیانه برای فرزندان پسر زیر ۲۰ سال سن و دختران مجرد برقرار خواهد شد، که امروز حکم برقراری مستمری اولین فرزند پسر مشمول این قانون در روستای برتمب بخش قلعه قاضی به ایشان اعطا گردید.

 وی با اشاره به اینکه بیمه‌های اجتماعی با ماهیت بین النسلی می‌توانند نیازهای اقتصادی و معیشت بیش از یک نسل را تامین نمایند، گفت: این موضوع سبب ایجاد نگرشهای نو و گسترش فرهنگ بیمه‌ای در جامعه گردیده است.

 وی ادامه داد: شوراهای اسلامی و دهیاران در مناطق هدف سفیران اصلی اشاعه فرهنگ بیمه‌ای هستند که امیدواریم با همراهی آنها بتوانیم شاهد افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان هرمزگان باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©