توانمندسازی و گسترش عدالت اجتماعی دو هدف مشترک سپاه و صندوق بیمه اجتماعی

توانمندسازی و گسترش عدالت اجتماعی دو هدف مشترک سپاه و صندوق بیمه اجتماعی

صندوق بیمه اجتماعی و سپاه شهرستان دامغان با هدف گسترش فرهنگ بیمه در روستاها و مناطق عشایری و توانمندسازی روستائیان و عدالت اجتماعی همکاری می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از سمنان، مدیر استان به همراه کارگزاران شهرستان دامغان به منظور تبیین اهداف صندوق بیمه با فرماندهی سپاه شهرستان دامغان دیدار کرد.

در این دیدار مدیر استان  ضمن توضیح مفاد تفاهم‌نامه همکاری صندوق، سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد تعاون سپاه، هدف از این دیدار را بررسی راهکارهای همکاری مشترک صندوق با بسیج در اطلاع رسانی خدمات صندوق و جذب حداکثری جامعه هدف دانست.

وی گفت: کارگزاران شهرستان آماده هر گونه همکاری و تسهیلگری جهت عضویت اعضاء بسیج مشمول در شهرستان دامغان را دارند.

در ادامه فرمانده سپاه  شهرستان دامغان با بیان اینکه صندوق و سازمان بسیج در روستاها و مناطق عشایری در زمینه توانمندسازی روستائیان، کاهش فقر و برقراری عدالت اجتماعی اهداف مشترکی دارند، همکاری خود را برای اطلاع رسانی مزایای عضویت در صندوق بیمه  به جامعه هدف با کمک کارگزاران اعلام نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©