همکاری بیمه سلامت استان فارس با صندوق بیمه اجتماعی

همکاری بیمه سلامت استان فارس با صندوق بیمه اجتماعی

جلسه بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری و نیز استفاده از بانک اطلاعاتی بیمه سلامت استان فارس با حضور با حضور لطفی مدیر کل بیمه سلامت و حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان فارس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر از استان فارس، به منظور بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری و نیز استفاده از بانک اطلاعاتی بیمه سلامت استان نشستی با حضور  لطفی  مدیر کل بیمه سلامت و حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان فارس برگزارشد.

کمالی در این جلسه گفت: شناسایی جامعه هدف و اطلاع رسانی به آنان جهت برخورداری از بیمه اجتماعی در روستاها و بویژه مناطق عشایری کار دشواری است و برخورداری از یک بانک اطلاعاتی دقیق و جامع بسیار ضروری است.

وی با اشاره به حادثه آتش سوزی در تنگ هایقر شهرستان فیروزآباد که منجر به فوت دو تن از بیمه شدگان صندوق و برقراری مستمری برای خانوده های آنان گردید، افزود: متاسفانه ارائه خدمات صندوق به سایر حادثه دیدگان بدلیل عدم اطلاع و عضویت آنان در صندوق فراهم نگردید که این خود ضرورت پوشش حداکثری مشمولین را بیش از پیش نمایان میسازد.

وی ادامه داد: افرادی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند میتوانند اعضای تحت تکفل قانونی خود را به عضویت صندوق درآورند تا در آینده کمک شایانی به اقتصاد خانواده شود.

در ادامه این جلسه لطفی مدیر کل بیمه سلامت فارس ضمن ابراز تمایل جهت تعاملات گسترده‌تر با صندوق بیمه اجتماعی گفت: در حال حاضر  بیش از 1 میلیون و 200 هزار نفر از روستاییان استان از دفترچه‌های بیمه سلامت استفاده می‌کنند که بانک اطلاعاتی بیش از 500 هزار نفر از این افراد که در سنین بین 18 تا 50 سال هستند، آماده شده است که پس از مکاتبه با استانداری و تکمیل نهایی بزودی در اختیار مدیریت صندوق در استان فارس قرار خواهد گرفت.

وی در پایان  ضمن اعلام آمادگی تمامی مدیران شهرستانی بیمه سلامت جهت همکاری، از مدیر صندوق  فارس خواست در جلسات ستاد راهبردی توسعه خدمات صندوق از مدیران شهرستانی نیز دعوت بعمل آورد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©