دیدار با بازماندگان بیمه شده امین پاهو در روستای پیرصفا شهرستان مریوان

دیدار با بازماندگان بیمه شده امین پاهو در روستای پیرصفا شهرستان مریوان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی و کارکنان صندوق از بازماندگان حادثه تصادف مینی بوس در محور روستای پالنگان استان کردستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان کردستان، جبار احمد پور مدیر استانی صندوق با همراهی کارکنان و کارگزار صندوق ضمن حضور در روستای پیر صفا با بازماندگان حادثه سقوط مینی بوس در محور کامیاران- پالنگان که منجر به فوت 14 نفر از مردم روستای پیرصفا و شهر برده‌رشه از توابع بخش خاوومیرآباد شهرستان مریوان شد دیدار و از خانواده بیمه شده متوفی امین پاهو دلجویی کرد.

وی در این دیدار ضمن ابراز تاسف و تامل خود از حادثه رخ داده، از بازماندگان بیمه شده متوفی و دختر 12 ساله متوفی “تنها بازمانده مشمول دریافت مستمری از صندوق” دلجویی کرد.

احمدپور در این دیدار از مردم روستا خواست تا همگی برای تامین آتیه خود و خانواده خویش به جامعه بیمه روستایی بپیوندند تا در زمان حوادث و ناملایمات زندگی، بتوانند از حمایت دولت برخوردار شوند.

شایان ذکر است در روز پنج شنبه مورخه 11 شهریور ماه حادثه سقوط مینی بوس به دره در جاده  کامیاران – پالنگان کردستان، منجر به کشته و مصدوم شدن 28 نفر از ساکنان بخش خاوومیرآباد شهرستان مریوان که به قصد سفر زیارتی عازم روستای ویس بودند شد.

این مینی بوس از مریوان به سمت پالنگان حرکت کرده که در سرازیری گردنه تفین به روستای پالنگان بر اثر عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به دره سقوط کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©