رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1399 اعضای صندوق بیمه اجتماعی تجلیل شدند
با هدف حمایت از رتبه‌های برتر کنکور سراسری 1399 روستایی و عشایری؛

رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1399 اعضای صندوق بیمه اجتماعی تجلیل شدند

صندوق بیمه اجتماعی به منظور حمایت مالی از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1399 که عضو صندوق بیمه اجتماعی از آنها تجیل کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی در مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر اعضای خانواده صندوق بیمه اجتماعی، گفت: معتقدیم که فرهنگ بیمه را باید به وسیله قشر جوان فرهنگ‌سازی کرد حال اگر این قشر جوان نخبه تحصیل کرده باشد که عالی‌تر است.

وی تاکید کرد؛ راه پیشرفت برای تمام روستاییان باز است اگر به فکر توسعه باشیم و گفت: معتقدیم برای توسعه کشور ابتدا لازم است این مسئله را در افکار خود و سپس در خانواده و محل زندگیمان دنبال کنیم.

شیرکانی ضمن تجلیل از نخبگان اعضای خانواده، کنکور سراسری سال 1399، ادامه داد: امیدواریم این پیشرفت در تحصیل، خانواده، محل زندگی و سپس در کشور ادامه داشته باشد.

علیرضا سوری با کسب رتبه 186 دانشجوی پزشکی دانشگاه اصفهان فرزند فرحناز سوری بیمه شده صندوق، معصومه بنی آدم با کسب رتبه 326 دانشجوی روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد فرزند غلامحسین بنی آدم بیمه شده صندوق، مهدی عزیزی با کسب رتبه 359 دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه فرهنگیان اصفهان فرزند حسن عزیزی بیمه شده صندوق، محمدجواد توکلی با کسب رتبه 457 دانشجوی راهنمایی و مشاوره دانشگاه شهید رجایی شیراز، البرز عبدالهی با کسب رتبه 664 دانشجوی پزشکی دانشگاه هرمزگان فرزند مریم مهکی بیمه شده صندوق و امیرحسین اسماعیلی با کسب رتبه 847 دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه شهید رجایی تهران فرزند حسن اسماعیلی بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر است.

لازم به توضیح است که طرح حمایت و بورسیه تحصیلی بیمه‌شدگان و فرزندان بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1399 با هدف رفع دغدغه‌های مالی و حمایت تحصیلی از خانوارهای روستایی کلید خورد و مشمولین این طرح طی دوران 4 ساله تحصیل خود در مقطع کارشناسی در صورت تمدید عضویت والدین و یا شخص دانشجو، می‌توانند در سالهای آتی نیز از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

ناگفته نماند که مبنای اجرای این طرح با استفاده از نظرسنجی‌ای بود که از خانواده‌های عضو صندوق با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)  صورت گرفت و مشخص شد، موضوع حمایت مالی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه‌های اصلی این عزیزان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©