مستمری مهرماه مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی واریز شد

مستمری مهرماه مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی واریز شد

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری مهرماه مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری با اعلام این خبر گفت: محاسبات مستمری مهرماه مستمری‌بگیران صندوق در چهار تعهد بلندمدت شامل بازنشستگی پیش‌ازموعد، سالمندی، ازکارافتادگی کلی و بازماندگان ناشی از فوت بیمه شده(بازماندگان) انجام و مبلغ مستمری مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی به حساب آن‌ها واریز شد.

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی تشریح کرد: درمجموع 136 هزار و 478 خانوار مستمری مهر ماه از صندوق بیمه اجتماعی دریافت کردند که از این تعداد 70 هزار و 545 خانوار مستمری بازماندگان، 7 هزار و 661 خانوار مستمری ازکار افتادگی کلی، 48 هزار و 107 خانوار مستمری بازنشستگی پیش از موعد و 10 هزار و 165 خانوار نیز مستمری سالمندی دریافت نمودند.

وی همچنین افزود: در بررسی این آمار مشاهده نمودیم که در مستمری بازماندگان 751 نفر، مستمری از کارافتادگی 32 نفر و در مستمری سالمندی 534 نفر افزایش و در مستمری بازنشستگی پیش از موعد نسبت به شهریور ماه گذشته 174 نفر کاهش داشتیم، این کاهش ناشی از کم شدن مشمولین این قانون در سال آخر اجرا و همچنین فوت تعدادی از مستمری‌بگیران بازنشسته پیش‌ازموعد سنوات قبل این تعهد بلندمدت است.

باقری همچنین اعلام کرد: مستمری مهرماه 26 نفر دانش‌آموزان حادثه آتش‌سوزی مدرسه روستای شین‌آباد و 8 نفر دانش‌آموزان حادثه آتش‌سوزی مدرسه روستای درودزن نیز همزمان با مستمری مهر ماه سایر مستمری‌بگیران صندوق به حساب آن‌ها واریز شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©