میز خدمت در روستای حاجی آباد زرین برگزار شد

میز خدمت در روستای حاجی آباد زرین برگزار شد

میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد با هدف بهره مندی از حمایت و یارانه بیمه‌ای دولت در روستای حاجی آباد زرین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر از استان یزد، میز خدمت صندوق در روستای حاجی آباد زرین با شعار هرخانوار روستایی یک نفر بیمه شده و با هدف بهره‌مندی از حمایت و یارانه بیمه‌ای دولت در این صندوق برگزار شد.

در این میز خدمت حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد، ضمن تشریح و تبیین موضوع بیمه اجتماعی، مزایا و شرایط عضویت و نحوه بهره‌مندی از انواع مستمری‌ها، تشکیل میزخدمت در روستاهای مناطق مختلف استان را مبنی بر ارتباط مستمر و روشمند مسئولین با مردم بیان کرد و هدف از برگزاری میز خدمت را ارائه خدمات بیمه‌ای و مشاوره‌ای به روستاییان و عشایر بدون بیمه،  همچنین آگاه‌سازی این جامعه زحمتکش از خدمات عضویت در این صندوق و کاهش تردد روستاییان با انجام امور بیمه‌ای در روستا اعلام‌کرد.

ابراهیمی افزود: با تشکیل این میز خدمت در یک اقدام بی‌سابقه و کم نظیر و با همکاری و مساعدت دهیاری و نایب رئیس شورای اسلامی روستا تعداد نزدیک به 100 نفر از سرپرستان خانوار، زنان خانه دار و دانشجویان فاقد بیمه به عضویت این صندوق درآمدند.

ارسال کننده: محمدصادق طاهری

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©